O nas

Firma „ ŚWIĘTOKRZYSKA NITECZKA” powstała w 2015 roku, jednak posiadane doświadczenie i odpowiednie wyposażenie pracowni sprawia że jesteśmy w stanie wykonywać kompleksowo nasze usługi i produkty.
Wszechstronne zastosowanie haftu pozwala na tworzenie niepowtarzalnego asortymentu dekoracyjnego, wykorzystując unikalne wzory i motywy zdobnicze jak również umożliwia wykonanie indywidualnych i spersonalizowanych produktów tekstylnych przy pomocy haftowanych oznaczeń. Taką metodą można stworzyć np. okazjonalne upominki, prezenty, ozdoby do domu, ozdoby świąteczne, Wielkanocne, Bożonarodzeniowe itp., a także oznaczenia i logo dla firm.
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór usług i produktów związanych z konfekcją odzieży, dodatków odzieżowych, „ szycie na miarę”, przeróbki krawieckie a także konfekcją pościelową, stołową, toaletową i kuchenną. Propozycje naszych produktów można zobaczyć w naszej galerii . Przyjmujemy zlecenia na indywidualne zamówienia. Nasza firma dokłada wszelkich starań aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów.

Nasza pracownia